Kilpailu 18.8.2012 C agilityrata, paikka Lohja, järjestäjä Länsi-Uudenmaan Agilityharrastajat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 16:15, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 17, ihanneaika 48,00 s, enimmäisaika 75,00 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 51 jackru Kipsu Walking Disaster's Misspiggy Päivi Karjalainen KAT 42,83 4,06 -5,17 5 5  
2 50 parson Poppana Poppana Mira Pihlajamäki LÄGI 54,75 3,18 6,75 0 6,75  
3 42 cocspa Dotti Attenborough Amazing Grace Brita Långström KKK 53,23 3,27 5,23 5 10,23  
  32 käävil Funny Yellowmellow Fifiastina Sabina Renwall TAMMI         HYL  
  33 käävil Nelli Bebella's Dark Dancer Elina Suoranta HSKH         HYL  
  35 parson Chili Tairngire Tangerine Sari Puusaari RIMA         HYL  
  37 lägpys Åsa Cimillan Lina Laulava Laura Leppänen MÄNTS         HYL  
  38 borter Tabe Grindstones Mrs Robinson Erja Suni-Räsänen BAT         HYL  
  39 parson Fly Double Barrel's Tasty Toscana Timo Puusaari RIMA         HYL  
  40 kesvil Taika Wild Apricot Coco Chanel Teija Liikala HAUHAU         HYL  
  41 caiter Rokki Old Pal I Wanna Rock Tarja Jämsén RIMA         HYL  
  43 parson Sally Frostfairy Laura Jaakola AST         HYL  
  44 parson Pixie Highfast Pixie Marika Käki ACE         HYL  
  45 bicfri Säde Diamella Keep Shining Riikka Lavonen HSKH         HYL  
  46 borter Riesa Grindstones Sea Surge Mimmi Räsänen BAT         HYL  
  47 parson Tiri Tupla-Täplän Tirlittan Marju Kiri LÄGI         HYL  
  30 jackru Grimma Walking Disaster's Highly Explosive Päivi Karjalainen KAT         KESK  
  34 borter Mii Flagstones Terrier Sari Ankkuri BAT         POIS  
  36 lägpys Viva Maiskis Vivian Maija Henttonen JAU         POIS  
  48 parson Dooris Fouruse's Fancy Doris Noora Keskievari LAW         POIS  

Medi 3, kello 16:15, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 8, ihanneaika 48,00 s, enimmäisaika 75,00 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 59 koohon Bitti Wishdecoy Phantom Nicole Petteri Kerminen WECA 45,74 3,80 -2,26 0 -2,26  
2 57 kesvil Piko Nevskaja Zhemchuzhina Piccolo Liivika Pärg (EST) 50,22 3,46 2,22 0 2,22  
  54 pumi Sade Metsänneidon Asterina Sussi Backman TAMMI         HYL  
  55 parson Eicca Tairngire Tantrum Marja Karjalainen ATT         HYL  
  56 parson Pena Akiina's Knight Simo Kerkelä IMPHA         HYL  
  61 x-rotu Rosa Rosella Taina Rantanen VEIKK         HYL  
  64 espves Reima Caraydan Gustnado Johanna Suuronen ATT         HYL  
  65 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK         HYL  
  58 pumi Otto Jellum's Echo Timo Karumaa JANKK         POIS  
  62 shelam Kira Sunsweet Blues Baby Sirpa Arminen HI-HA         POIS  
  63 kesvil Ricky Coros Ricky Martin Brita Långström KKK         POIS  

Maksi 3, kello 17:00, tuomari Mia Laamanen, koirakoita 23, ihanneaika 48,00 s, enimmäisaika 75,00 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 97 borcol Tip Mawlch Tip Zeljko Gora (CRO) 38,72 4,49 -9,28 0 -9,28  
2 87 borcol Friidu Tammikallion Öbest Anja Savikko HAU 46,72 3,72 -1,28 0 -1,28  
3 72 auskel Viima Kelmi Hopun Hilpiä Kirsi Henttinen TSAU 43,95 3,96 -4,05 5 5  
4 86 auspai Assi No Field's Bordadura Paula Collin-Olkkonen HURHA 53,17 3,27 5,17 5 10,17  
5 84 borcol Niiru Hakukaaren Nero Mira Pihlajamäki LÄGI 48,61 3,58 0,61 15 15,61  
  68 borcol Ritva Strömsfors Ritva Tuomas Oksanen TSAU         HYL  
  69 auspai Telkkä All About Me Diandra Sari Kariluoto HSKH         HYL  
  73 borcol Poppa Oakmeadow Dazzling Diamond Liisa Lehikoinen LÄGI         HYL  
  74 auspai Sumu Capricole Final Fantasy Sirkka Aro HI-HA         HYL  
  75 borcol Turo Tending Dewin Timo Haapanen TSAU         HYL  
  76 auskel Kiista Kelmi Minäminäminä Taina Westerholm ATT         HYL  
  77 borcol Orm Hakukaaren Lucky Marju Kiri LÄGI         HYL  
  79 borcol Kosti Promillen Cruzan Laura Leppänen MÄNTS         HYL  
  80 auskel Ansa Nallikallion Auringonkukka Mia Tikkanen ATT         HYL  
  82 auspai Sprite Pyrzillac's Windmillie Anne-Maria Riihimäki JAU         HYL  
  85 borcol Jösta Skogsvallarens Jim Mila Oravecz LAW         HYL  
  89 borcol Zagal Tammikallion Zagal Emma Laukkanen TASSU         HYL  
  90 borcol Raija Tammikallion Ånly Anette Lindell TSAU         HYL  
  91 walspa Frida Twitters Big Misty Ruse Kai Ahola HANKO         HYL  
  92 borcol Laava Maple Yard First Of All Liisa Lehikoinen LÄGI         HYL  
  93 belpag Pita Abiogenesis Aurora Borealis Maarianna Takapuro JAU         HYL  
  94 borcol Yra Cabaroo The Mirage Maria Qvickström BAT         HYL  
  95 auspai Fendi Coppercreek’s Good Luck Charm Kristiina Henriksén HAU         HYL  
  71 borcol Dion Decathlete's Velocissima Elina Jänesniemi LAW         POIS  
  81 borcol Viva No Doubt Kebnekaise Minna Kiviniemi MÄNTS         POIS  
  83 lyhcol Veera Mustan Riiviön Helmi Katja Honkasalo ATT         POIS  
  88 borcol Bea Oakmeadow Heather Hanna Haveri LÄGI         POIS  
  96 borcol Sinko Kelliegårdens May Noora Keskievari LAW         POIS