Kilpailu 28.5.2017, paikka Lohja, järjestäjä Länsi-Uudenmaan Agilityharrastajat

[A Mini 3] [A Medi 3] [A Maksi 3] [B Mini 3] [B Medi 3] [B Maksi 3] [C Mini 3] [C Medi 3] [C Maksi 3]

A agilityrata, mini 3, kello 10:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 19, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 14 shelam Touko Followinsea Gangsta Gaprise Saara Koivumäki KIRSUT 48,36 3,87 -2,64 0 -2,64 SERT-A
2 17 cavspa Hertta Rossbell's Dream Come True Pauliina Allonen HSKH 51,39 3,64 0,39 0 0,39  
3 15 borter Taisto Foo Fighters Wanted Dead Or Alive Janne Rajala ACE 41,17 4,54 -9,83 5 5  
4 21 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH 47,21 3,96 -3,79 5 5  
5 24 lanhee Wilson Myheels Firestone Tiina Sundholm LÄGI 47,53 3,93 -3,47 5 5  
6 3 schipp Niki Bilgepump's Geisha Emma Ojala ATT 48,88 3,83 -2,12 5 5  
7 1 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK 52,95 3,53 1,95 10 11,95  
8 4 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU 38,36 4,88 -12,64 15 15  
9 23 käävil Cecilia Froggies Nighty-Night Leena Syväoja KIRSUT 61,11 3,06 10,11 5 15,11  
10 5 kääsna Minttu Raven's Tot Feel At Home Matilda Salo TAMMI 56,86 3,29 5,86 20 25,86  
11 18 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 71,13 2,63 20,13 15 35,13  
  2 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja KIRSUT         HYL  
  6 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA         HYL  
  11 pitmäy Felix Red Glow's Maxwell Smart Tiia Tuhkanen AGRY         HYL  
  13 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  
  16 shelam Ansa Bumtsi Bum Zillion Dollar Babe Anne Huusela VEIKK         HYL  
  19 walter Esme High Voltages Esperanza Katja Kelloniemi HAU         HYL  
  20 kääsna Nasu Beries Salty Yoko Gunilla Forsblom LÄGI         HYL  
  22 toyvil Skippy Kartanon Kruunu Zicco Iota Kirsi Hytinantti HAU         HYL  

A agilityrata, medi 3, kello 10:40, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 20, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 32 pyrpal Leni Eleni Chuken Sakura No Kuni Sami Suvanto LÄGI 40,04 4,67 -10,96 0 -10,96  
2 49 novnou Riesa Wildanas Too Hot To Handle Elena Nisula HSKK 40,65 4,60 -10,35 0 -10,35  
3 42 kesvil Taira Woolly Bohemia's Minnie Dean Brita Långström KKK 46,81 3,99 -4,19 0 -4,19  
4 48 pinser Yrtti Pinjoy Basilica Laura Verkamo HAU 49,73 3,76 -1,27 0 -1,27  
5 30 mudi Skitso Mustantassun April Elsi Pulli ACE 38,60 4,84 -12,40 5 5  
6 31 shelam Roope New Spices Chili Con Carne Katariina Kuiro TAMSK 41,83 4,47 -9,17 5 5  
7 27 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 42,65 4,39 -8,35 5 5  
8 33 shelam Vallu Nappulavaaran Routa Hannele Paajanti AST 43,31 4,32 -7,69 5 5  
9 38 kesvil Kasi Casadoris Casimir Senni Aaltonen KKK 49,39 3,79 -1,61 5 5  
10 39 shelam Gizmo Khimairan Blue Tangle Of Lies Sarah O'reilly AGRY 42,36 4,41 -8,64 10 10  
11 29 tarupi Melvin Yacatis Hurtiga Harald Cajsa Nummelin LÄGI 40,34 4,64 -10,66 15 15  
  28 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli LAU         HYL  
  36 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  37 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Emmiina Abrahamsson LÄGI         HYL  
  40 pumi Teppo Mindamellet Hipp-Hopp Maria Nylander HI-HA         HYL  
  41 parson Sepe Severi Tuija Rankama LÄGI         HYL  
  43 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors ATT         HYL  
  46 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK         HYL  
  47 tarupi Minus Yacatis Metsänpeikko Cajsa Nummelin LÄGI         HYL  
  26 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU         HYL  
  45 pyrpap Marlin Drole D'oiseau Saut Perilleux Soila Sabelström LÄGI         POIS  

A agilityrata, maksi 3, kello 11:20, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 21, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 71 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE 38,50 4,86 -12,50 0 -12,50  
2 64 auskel Binka Kengurukolon Deja Vu Jan Dahl HANKO 38,68 4,84 -12,32 0 -12,32  
3 60 borcol Becca Overdo Wind Anne Maria Riihimäki HAU 36,35 5,14 -14,65 5 5  
4 53 borcol Leon Gladiator Janne Rajala ACE 37,85 4,94 -13,15 5 5  
5 57 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK 37,87 4,94 -13,13 5 5  
6 61 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI 39,91 4,69 -11,09 5 5  
7 55 borcol Donna Divining Rod's All Over Me Anja Savikko JAU 42,47 4,40 -8,53 5 5  
8 59 borcol Hippu Pikkupaimenen U Got The Look Joona Uusitalo ATT 38,84 4,82 -12,16 10 10  
9 70 borcol Soda Breezing Flicker Laura Verkamo HAU 38,86 4,81 -12,14 15 15  
10 54 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB 48,62 3,85 -2,38 20 20  
  50 borcol Niiru Hakukaaren Nero Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  51 borcol REMO Xeniitin Demo Jarkko Jormanainen LÄGI         HYL  
  52 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  58 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY         HYL  
  62 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  63 belpam Profi Tammikallion Profi Essi Sirola HEILU         HYL  
  65 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  66 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Julia Pitkäranta TSAU         HYL  
  67 borcol Räppi River Riikka Karinen JAU         HYL  
  68 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  69 borcol Late Tronic Quincy Anu Niemi SPOK         HYL  

B agilityrata, mini 3, kello 12:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 22, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 6 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 42,95 4,59 -11,05 0 -11,05  
2 19 walter Esme High Voltages Esperanza Katja Kelloniemi HAU 48,70 4,05 -5,30 0 -5,30 SERT-A
3 8 löwche Mörkö Chic Choix Toucher Du Bois Anna Särkelä HAU 50,76 3,88 -3,24 0 -3,24  
4 14 shelam Touko Followinsea Gangsta Gaprise Saara Koivumäki KIRSUT 51,19 3,85 -2,81 0 -2,81  
5 11 pitmäy Felix Red Glow's Maxwell Smart Tiia Tuhkanen AGRY 52,57 3,75 -1,43 0 -1,43  
6 9 ventol Into Konkkaronkan Utelias Ukko Henna Tauriainen TSKK 54,02 3,65 0,02 0 0,02  
7 17 cavspa Hertta Rossbell's Dream Come True Pauliina Allonen HSKH 55,61 3,54 1,61 0 1,61  
8 18 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 59,69 3,30 5,69 0 5,69  
9 15 borter Taisto Foo Fighters Wanted Dead Or Alive Janne Rajala ACE 48,59 4,05 -5,41 10 10  
10 24 lanhee Wilson Myheels Firestone Tiina Sundholm LÄGI 50,53 3,90 -3,47 10 10  
11 10 kesvil Emma Jumparound Against All Odds Brita Långström KKK 52,24 3,77 -1,76 10 10  
12 3 schipp Niki Bilgepump's Geisha Emma Ojala ATT 56,14 3,51 2,14 10 12,14  
13 1 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK 57,30 3,44 3,30 10 13,30  
  2 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja KIRSUT         HYL  
  4 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         HYL  
  5 kääsna Minttu Raven's Tot Feel At Home Matilda Salo TAMMI         HYL  
  12 bicfri Säde Diamella Keep Shining Riikka Lavonen HSKH         HYL  
  13 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  
  16 shelam Ansa Bumtsi Bum Zillion Dollar Babe Anne Huusela VEIKK         HYL  
  20 kääsna Nasu Beries Salty Yoko Gunilla Forsblom LÄGI         HYL  
  21 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH         HYL  
  22 toyvil Skippy Kartanon Kruunu Zicco Iota Kirsi Hytinantti HAU         HYL  
  7 parson Elmo Green Perry's Boomer Annina Myllyaho JAU         POIS  

B agilityrata, medi 3, kello 12:40, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 22, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 29 tarupi Melvin Yacatis Hurtiga Harald Cajsa Nummelin LÄGI 41,17 4,78 -12,83 0 -12,83 SERT-A
2 34 parson Valtti Green Perry's Peter O'toole Annina Myllyaho JAU 42,50 4,64 -11,50 0 -11,50  
3 32 pyrpal Leni Eleni Chuken Sakura No Kuni Sami Suvanto LÄGI 43,38 4,54 -10,62 0 -10,62  
4 27 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 46,07 4,28 -7,93 0 -7,93  
5 33 shelam Vallu Nappulavaaran Routa Hannele Paajanti AST 46,65 4,22 -7,35 0 -7,35  
6 28 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli LAU 42,16 4,67 -11,84 5 5  
7 46 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK 42,32 4,66 -11,68 10 10  
  26 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU         HYL  
  31 shelam Roope New Spices Chili Con Carne Katariina Kuiro TAMSK         HYL  
  35 manter Speedy Hannula Renholms Roslagens Ros Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  36 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  37 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Emmiina Abrahamsson LÄGI         HYL  
  38 kesvil Kasi Casadoris Casimir Senni Aaltonen KKK         HYL  
  39 shelam Gizmo Khimairan Blue Tangle Of Lies Sarah O'reilly AGRY         HYL  
  40 pumi Teppo Mindamellet Hipp-Hopp Maria Nylander HI-HA         HYL  
  41 parson Sepe Severi Tuija Rankama LÄGI         HYL  
  42 kesvil Taira Woolly Bohemia's Minnie Dean Brita Långström KKK         HYL  
  43 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors ATT         HYL  
  44 mudi Didi Mustantassun Penelope Elsi Pulli ACE         HYL  
  47 tarupi Minus Yacatis Metsänpeikko Cajsa Nummelin LÄGI         HYL  
  48 pinser Yrtti Pinjoy Basilica Laura Verkamo HAU         HYL  
  49 novnou Riesa Wildanas Too Hot To Handle Elena Nisula HSKK         HYL  
  45 pyrpap Marlin Drole D'oiseau Saut Perilleux Soila Sabelström LÄGI         POIS  

B agilityrata, maksi 3, kello 13:20, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 23, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 65 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT 41,49 4,75 -12,51 0 -12,51  
2 63 belpam Profi Tammikallion Profi Essi Sirola HEILU 45,53 4,33 -8,47 0 -8,47  
3 68 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 40,36 4,88 -13,64 5 5  
4 55 borcol Donna Divining Rod's All Over Me Anja Savikko JAU 45,28 4,35 -8,72 5 5  
5 71 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE 49,52 3,98 -4,48 5 5  
6 70 borcol Soda Breezing Flicker Laura Verkamo HAU 42,51 4,63 -11,49 10 10  
7 64 auskel Binka Kengurukolon Deja Vu Jan Dahl HANKO 51,05 3,86 -2,95 10 10  
8 72 borcol Pera Eyewitness Mastermind Mira Pihlajamäki LÄGI 48,86 4,03 -5,14 20 20  
  50 borcol Niiru Hakukaaren Nero Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  51 borcol REMO Xeniitin Demo Jarkko Jormanainen LÄGI         HYL  
  52 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  53 borcol Leon Gladiator Janne Rajala ACE         HYL  
  54 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB         HYL  
  56 borcol Ava Charmdale Be My Drop Sami Suvanto LÄGI         HYL  
  57 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK         HYL  
  58 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY         HYL  
  59 borcol Hippu Pikkupaimenen U Got The Look Joona Uusitalo ATT         HYL  
  60 borcol Becca Overdo Wind Anne Maria Riihimäki HAU         HYL  
  61 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  62 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  66 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Julia Pitkäranta TSAU         HYL  
  67 borcol Räppi River Riikka Karinen JAU         HYL  
  69 borcol Late Tronic Quincy Anu Niemi SPOK         HYL  

C hyppyrata, mini 3, kello 14:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 17, ihanneaika 29 s, enimmäisaika 45 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 4 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU 24,50 4,53 -4,50 0 -4,50  
2 12 bicfri Säde Diamella Keep Shining Riikka Lavonen HSKH 25,02 4,44 -3,98 0 -3,98  
3 15 borter Taisto Foo Fighters Wanted Dead Or Alive Janne Rajala ACE 25,18 4,41 -3,82 0 -3,82  
4 25 toyvil Greta Pudelpower's Big Fighter Rigmor Jansson ÅBSK 29,35 3,78 0,35 0 0,35  
5 13 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK 29,56 3,76 0,56 0 0,56  
6 3 schipp Niki Bilgepump's Geisha Emma Ojala ATT 29,80 3,72 0,80 0 0,80  
7 9 ventol Into Konkkaronkan Utelias Ukko Henna Tauriainen TSKK 30,64 3,62 1,64 0 1,64  
8 11 pitmäy Felix Red Glow's Maxwell Smart Tiia Tuhkanen AGRY 30,86 3,60 1,86 0 1,86  
9 24 lanhee Wilson Myheels Firestone Tiina Sundholm LÄGI 31,18 3,56 2,18 0 2,18  
10 22 toyvil Skippy Kartanon Kruunu Zicco Iota Kirsi Hytinantti HAU 33,47 3,32 4,47 0 4,47  
11 18 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 33,75 3,29 4,75 0 4,75  
12 6 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 24,58 4,52 -4,42 5 5  
13 10 kesvil Emma Jumparound Against All Odds Brita Långström KKK 31,35 3,54 2,35 5 7,35  
  2 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja KIRSUT         HYL  
  8 löwche Mörkö Chic Choix Toucher Du Bois Anna Särkelä HAU         HYL  
  16 shelam Ansa Bumtsi Bum Zillion Dollar Babe Anne Huusela VEIKK         HYL  
  21 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH         HYL  
  7 parson Elmo Green Perry's Boomer Annina Myllyaho JAU         POIS  

C hyppyrata, medi 3, kello 14:40, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 19, ihanneaika 29 s, enimmäisaika 45 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 29 tarupi Melvin Yacatis Hurtiga Harald Cajsa Nummelin LÄGI 23,97 4,63 -5,03 0 -5,03 SERT-H
2 34 parson Valtti Green Perry's Peter O'toole Annina Myllyaho JAU 24,02 4,62 -4,98 0 -4,98  
3 26 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU 24,09 4,61 -4,91 0 -4,91  
4 36 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI 24,67 4,50 -4,33 0 -4,33  
5 44 mudi Didi Mustantassun Penelope Elsi Pulli ACE 24,81 4,47 -4,19 0 -4,19  
6 49 novnou Riesa Wildanas Too Hot To Handle Elena Nisula HSKK 25,17 4,41 -3,83 0 -3,83  
7 28 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli LAU 25,37 4,38 -3,63 0 -3,63  
8 30 mudi Skitso Mustantassun April Elsi Pulli ACE 23,92 4,64 -5,08 5 5  
9 38 kesvil Kasi Casadoris Casimir Senni Aaltonen KKK 24,89 4,46 -4,11 5 5  
10 46 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK 25,56 4,34 -3,44 5 5  
11 47 tarupi Minus Yacatis Metsänpeikko Cajsa Nummelin LÄGI 26,20 4,24 -2,80 5 5  
12 33 shelam Vallu Nappulavaaran Routa Hannele Paajanti AST 27,31 4,06 -1,69 5 5  
13 41 parson Sepe Severi Tuija Rankama LÄGI 34,56 3,21 5,56 0 5,56  
14 43 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors ATT 27,65 4,01 -1,35 20 20  
  27 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  32 pyrpal Leni Eleni Chuken Sakura No Kuni Minna Päivärinta LÄGI         HYL  
  35 manter Speedy Hannula Renholms Roslagens Ros Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  39 shelam Gizmo Khimairan Blue Tangle Of Lies Sarah O'reilly AGRY         HYL  
  40 pumi Teppo Mindamellet Hipp-Hopp Maria Nylander HI-HA         HYL  
  45 pyrpap Marlin Drole D'oiseau Saut Perilleux Soila Sabelström LÄGI         POIS  

C hyppyrata, maksi 3, kello 15:20, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 20, ihanneaika 29 s, enimmäisaika 45 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 53 borcol Leon Gladiator Janne Rajala ACE 22,99 4,83 -6,01 0 -6,01  
2 68 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 24,60 4,51 -4,40 0 -4,40  
3 63 belpam Profi Tammikallion Profi Essi Sirola HEILU 24,70 4,49 -4,30 0 -4,30  
4 57 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK 25,80 4,30 -3,20 0 -3,20  
5 54 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB 25,83 4,30 -3,17 0 -3,17  
6 52 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI 26,94 4,12 -2,06 0 -2,06  
7 58 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY 27,66 4,01 -1,34 0 -1,34  
8 66 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Julia Pitkäranta TSAU 30,68 3,62 1,68 0 1,68  
9 61 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI 24,24 4,58 -4,76 5 5  
10 59 borcol Hippu Pikkupaimenen U Got The Look Joona Uusitalo ATT 25,24 4,40 -3,76 5 5  
11 65 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT 27,86 3,98 -1,14 5 5  
12 64 auskel Binka Kengurukolon Deja Vu Jan Dahl HANKO 28,43 3,90 -0,57 5 5  
13 67 borcol Räppi River Riikka Karinen JAU 26,10 4,25 -2,90 10 10  
14 51 borcol REMO Xeniitin Demo Jarkko Jormanainen LÄGI 29,54 3,76 0,54 10 10,54  
  55 borcol Donna Divining Rod's All Over Me Anja Savikko JAU         HYL  
  56 borcol Ava Charmdale Be My Drop Sami Suvanto LÄGI         HYL  
  60 borcol Becca Overdo Wind Anne Maria Riihimäki HAU         HYL  
  69 borcol Late Tronic Quincy Anu Niemi SPOK         HYL  
  71 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE         HYL  
  72 borcol Pera Eyewitness Mastermind Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL