Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi] [Pikkumini] [Mini] [Medi] [Pikkumaksi] [Maksi] [Mini] [Medi] [Maksi]

Supermöllit, mini, tuomari Krista Leino, koirakoita 11, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   caiter Norris 2 Jonna Salakka   23,00 -27,00 0 -27,00  
2   parson Valo 2 Minna Sjöberg NU-PU 24,05 -25,95 0 -25,95  
3   bicfri Elmeri 2 Reetta Lavonen HSKH 25,23 -24,77 0 -24,77  
4   jackru Bessica 2 Sonja Hilvo   28,07 -21,93 0 -21,93  
5   caiter Hilppa 2 Jonna Salakka   36,83 -13,17 0 -13,17  
6   mittel Meeko 2 Kaarin Kontturi ATD 29,92 -20,08 5 5  
7   kääsna Arttu 2 Merja Miettinen VEKORA 46,49 -3,51 5 5  
8   mäyräk Kofi Terja Hägg LÄGI 30,74 -19,26 10 10  
9   caiter Ulla 2 Sanna Tötterman LÄGI 27,75 -22,25 20 20  
10   popopk Lila 2 Hanna-Leena Kujala KKK 53,02 3,02 20 23,02  
11   pitmäy Solo 2 Sandra Teräaho LÄGI 123,82 73,82 25 98,82  
    shelam Turo 2 Saara Koivumäki KIRSUT       POIS  

Supermöllit, medi, tuomari Krista Leino, koirakoita 9, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   shelam Gamy 2 Katariina Senön AGRY 19,39 -30,61 0 -30,61  
2   shelam Koda 2 Jenna Inkala AST 22,39 -27,61 0 -27,61  
3   shelam Udo 2 Sirpa Arminen HI-HA 23,91 -26,09 0 -26,09  
4   stbter Isla 2 Irmeli Westermark AST 25,16 -24,84 0 -24,84  
5   kääsna Esko 2 Merja Miettinen VEIKK 26,81 -23,19 0 -23,19  
6   kääsna Lilli 2 Virpi SKSK 37,62 -12,38 0 -12,38  
7   x-rotu Demi 2 Elli Naulapää AGRY 34,49 -15,51 10 10  
8   shelam Manta Pia Helander VEIKK 30,93 -19,07 25 25  
9   auskel Sykke 2 Reetta Keski-Lahti HI-HA 28,60 -21,40 30 30  

Supermöllit, maksi, tuomari Krista Leino, koirakoita 9, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Lykke 2 Maria Qvickström BAT 18,85 -31,15 0 -31,15  
2   borcol Siks 2 Sanna Rautio HAU 19,81 -30,19 0 -30,19  
3   borcol Roy 2 Miro Mäkelä HI-HA 22,12 -27,88 0 -27,88 ulkop.
4   auspai Aika Sanni Husso LÄGI 22,56 -27,44 0 -27,44  
5   belpag Mörö Susanna Kukkola muuSeura 28,37 -21,63 0 -21,63  
6   airter Likka Matti Siltala LÄGI 29,19 -20,81 0 -20,81  
7   belpag Inka 2 Susanna Kukkola muuSeura 31,44 -18,56 0 -18,56  
8   x-rotu Madde 2 Tapio Metsä AST 39,22 -10,78 0 -10,78  
9   belpat Frii 2 Meiju Aihio HI-HA 53,05 3,05 30 33,05  

Kisaavat, pikkumini, tuomari Pauliina Kuronen, koirakoita 2, ia 1 lk 56 s 2 lk 52 s 3 lk 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   bicfri Säde 2 Riikka Lavonen HSKH 42,89 -5,11 0 -5,11 3 lk
    lanhee Mogens Sari Polvinen LÄGI       HYL 1 lk

Kisaavat, mini, tuomari Pauliina Kuronen, koirakoita 5, ia 1 lk 56 s 2 lk 52 s 3 lk 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   beagle Ruusu 2 Ronda Ahlgren LÄGI 41,11 -6,89 0 -6,89 3 lk
2   shelam Fay 2 Pia Helander VEIKK 51,37 -0,63 5 5 2 lk
3   mittel Nipsu 2 Mira Kalliovaara LÄGI 61,80 9,80 0 9,80 2 lk
4   shelam Diesel Eija Grof LÄGI 55,53 -0,47 10 10 1 lk
    shelam Sky 2 Eija Grof LÄGI       HYL 3 lk

Kisaavat, medi, tuomari Pauliina Kuronen, koirakoita 12, ia 1 lk 56 s 2 lk 52 s 3 lk 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   beagle Ginny 2 Ronda Ahlgren LÄGI 40,80 -7,20 0 -7,20 3 lk
2   shelam Teddy Karolina Söderlund LÄGI 43,33 -4,67 0 -4,67 3 lk
3   espves Lilla 2 Maria Wahlström LÄGI 44,17 -3,83 0 -3,83 3 lk
4   parson Greta 2 Satu Pihlajamäki LÄGI 44,61 -3,39 0 -3,39 3 lk
5   shelam Rufs 2 Karolina Söderlund LÄGI 48,90 0,90 0 0,90 3 lk
6   tiiter Loty 2 Elisa Nevalainen ATD 46,67 -1,33 5 5 3 lk
7   mudi Mimmi 2 Ritva Mikkonen LÄGI 56,47 0,47 10 10,47 1 lk
    pumi Faina 2 Susanna Backman-Mendelin TAMMI       HYL 3 lk
    kesvil Nuttu 2 Marikki Mettinen         HYL 1 lk
    espves Coco 2 Kirsi Laukkanen LÄGI       HYL 1 lk
    shelam Indy 2 Katariina Sewön Agry ry       HYL 3 lk
    pyrpap Pyrre 2 Marja Huovila VEIKK       HYL 1 lk

Kisaavat, pikkumaksi, tuomari Pauliina Kuronen, koirakoita 3, ia 1 lk 56 s 2 lk 52 s 3 lk 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   pmunst Lissu 2 Susanna ERTTI 57,26 9,26 10 19,26 3 lk
    borcol Alli 2 Susanna ERTTI       HYL 2 lk
    borcol Soma 2 Anna Kaipanen AST       HYL 1 lk

Kisaavat, maksi, tuomari Pauliina Kuronen, koirakoita 23, ia 1 lk 56 s 2 lk 52 s 3 lk 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Bou 2 Tessa Seuranen LÄGI 37,68 -18,32 0 -18,32 1 lk
2   borcol Pera 2 Satu Pihlajamäki LÄGI 35,19 -12,81 0 -12,81 3 lk
3   borcol Trixi 2 Anni Strang HSKH 36,58 -11,42 0 -11,42 3 lk
4   borcol Molly 2 Anni Strang HSKH 39,39 -8,61 0 -8,61 3 lk
5   kulnou Luna 2 Janette Virkkula ERTTI 43,34 -4,66 5 5 3 lk
6   borcol Raika 2 Mari Grönmark LÄGI 43,98 -4,02 5 5 3 lk
7   kulnou Ellu 2 Janette Virkkula ERTTI 52,12 0,12 5 5,12 2 lk
8   belpag Trombi 2 Eija Grof LÄGI 50,46 2,46 5 7,46 3 lk
9   borcol Zup Mira Pihlajamäki LÄGI 44,92 -3,08 10 10 3 lk
10   belpat Wia 2 Annika Lundell KIRSUT 54,13 6,13 5 11,13 3 lk
11   x-rotu Mango 2 Leila Kytölä LÄGI 49,82 1,82 10 11,82 3 lk
12   pitcol Luna 2 Tapio Metsä AST 64,23 12,23 0 12,23 2 lk
13   sakpai Aava 2 Anne Juntunen LÄGI 62,32 6,32 10 16,32 1 lk
14   airter Viiru Matti Siltala LÄGI 68,27 16,27 10 26,27 2 lk
    belpat Voitto Annika Lundell KIRSUT       HYL 3 lk
    borcol Xam Mira Pihlajamäki LÄGI       HYL 3 lk
    lyhcol Poju 2 Johanna Alatalo LÄGI       HYL 2 lk
    borcol Sur Sanni Husso LÄGI       HYL 3 lk
    sakpai Aslan 2 Petteri Pitkänen LÄGI       HYL 1 lk
    auspai Naksu 2 Liisa Teräaho LÄGI       HYL 3 lk
    borcol Niiru 2 Satu Pihlajamäki LÄGI       HYL 3 lk
    pitcol Rulla 2 Leila Kytölä LÄGI       HYL 3 lk
    belpat Into 2 Annika Lundell KIRSUT       HYL 1 lk

Möllit, mini, tuomari Krista Leino, koirakoita 7, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   lanhee Rokka 2 Mia Flink LÄGI 31,38 -18,62 0 -18,62  
2   kesvil Nasta Marikki Mettinen   46,79 -3,21 5 5  
3   kesvil Noppa Marikki Mettinen   36,54 -13,46 10 10  
4   tiiter Lindy 2 Saara Penttinen ATD 37,03 -12,97 10 10  
    caiter Kitri 2 Ulla Talvitie Agry 33,88 -16,12 0 -16,12 ULKOP
    borter Häxa 2 Ulla Talvitie AGRY 29,14 -20,86 5 5 ULKOP
    lanhee Mogens Sari Polvinen LÄGI 52,57 2,57 10 12,57 ULKOP
    shelam Touko Saara Koivumäki KIRSUT       POIS ulkop.

Möllit, medi, tuomari Krista Leino, koirakoita 9, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   kääsna Noel 2 Heidi Martikainen   35,65 -14,35 0 -14,35  
2   kääsna Esko 2 Merja Miettinen Vekora 40,39 -9,61 0 -9,61  
3   cocspa Lumia 2 Maija Hiekkala LÄGI 37,24 -12,76 5 5  
4   beagle Zara 2 Ronda Ahlgren LÄGI 37,50 -12,50 30 30  
    espves Ronda 2 Tiina Sundholm LÄGI 43,00 -7,00 20 20 ULKOP
    shelam Manta Pia Helander VEIKK 58,65 8,65 20 28,65 ULKOP
    stbter Dajm 2 Kati Nieminen IMPHA 50,22 0,22 40 40,22 ULKOP
    pyrpap Pyrre Marja Huovila VEIKK 66,89 16,89 25 41,89 ULKOP
    espves Coco 2 Kirsi Laukkanen LÄGI 72,72 22,72 40 62,72 ULKOP

Möllit, maksi, tuomari Krista Leino, koirakoita 10, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Jock 2 Amalia VEKORA 51,62 1,62 15 16,62  
2   belpag Mörö 2 Susanna Kukkola muuSeura 42,26 -7,74 25 25  
3   belpat Laku Taina Pennanen LÄGI 52,60 2,60 25 27,60  
4   belpag Inka Susanna Kukkola muuSeura 80,27 30,27 15 45,27  
    lyhcol Poju Johanna Alatalo LÄGI 39,80 -10,20 0 -10,20 ULKOP
    sakpai Aava 2 Anne Juntunen LÄGI 34,48 -15,52 5 5 ULKOP
    borcol Soma 2 Anna Kaipanen AST 52,04 2,04 25 27,04 ULKOP
    borcol Roy 2 Miro Mäkelä HI-HA 42,57 -7,43 30 30 ULKOP
    sakpai Aslan 2 Petteri Pitkänen LÄGI 47,02 -2,98 30 30 ULKOP
    auspai Kina Sanni Husso LÄGI         ULKOP